Autocamping ROZKOŠ   - 10 %

    WWW pagina's
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Sorteren volgens
Datum Foto
select
Camping-algemene indruk Eigen plaatsen of vaste accommodatie Sanitair Sport, animatie Beoordelingsgemiddelde
(vanaf 7  personen)
Totaal 5,78 Totaal 6,63 Totaal 6,71 Totaal 6,38 Totaal 6,71
29.12.2016 0
 
7,0 9,0 10,0 4,0 8,0
Gebruiker
hitzel
gemaakt: 29.12.2016
groep: Gezin met jonge kinderen
Kemp
Tento kemp je čistý zato hlučný.Pro děti v té době žádné vyžití a bazének byl dost studený.Ale jinak to bylo krásné.

22.08.2015 0
 
Gebruiker
Geruda
gemaakt: 14.8.2015
groep: Groep is niet vermeld
about the truth
This is the worst camp I've ever been (and we've stayed in many different countries). dirty water (no warnings), the toilets where you can shoot horror movies, lots of cheap, seedy bars. There are no kitchen facilities. I really regret that I did not do pictures of toilets, where my wife was afraid to go in the middle of the night. Absolutely not recommended - especially that close there are other - better - camping.

10.08.2015 0
 
5,0 3,0 6,0
Gebruiker
danuska
gemaakt: 10.8.2015
groep: Gezin met jonge kinderen
dovolená na Rozkoši
Chtěla bych se podělit také o své zážitky. Jelikož pracuji také v jednom zařízení, které nabízí ubytovací a stravovací služby , nechápu, že v takovém velkém středisku,které navštíví ročně několik tisíc lidí může být tak zanedbaná část jako je hygiena. Proboha v této době, kdy člověk je náročnější a náročnější bych určitě tuto část nenechávala jak je / asi 40 let staré /. Jinak ještě kromě vody ve které se nedalo koupat a kdybychom neměli internet tak ani nevíme, že krajská hygienická stanice zakázala koupání bylo vše ke stáří kempu v normě. Přece si nenecháme zkazit dovolenou, kterou někteří máme akorát jeden týden v roce. Ale určitě už do tohoto kempu nepojedeme.

12.08.2015
 
Gebruiker
rozkos
Založen 10.11.2009 12:52:17
Skupina Groep is niet vermeld
Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Kvalita vody v údolní nádrži Rozkoš je pravidelně sledována KHS Hradec Králové, dojde-li ke zhoršení jsou vzorky odebírány 1x týdně. Výsledky jsou veřejné, dostupné na internetu, rovněž tak je odkaz z našich stránek. Před recepcí je umístěna nástěnka (majetek KHS) kde si samy vyměňují materiály a informují veřejnost. Jsme ze zákona koupací oblastí, proto ta péče. Na jiných vodních plochách v okolí se to nedozvíte - provozovatelé nemají povinnost odebírat vzorky. Pod dohledem KHS je i dětské brouzdaliště, plněné pitnou vodou. Jistě jste si všimla, že v areálu není jen původní sociální zařízení ( to ponecháváme z důvodu docházkové vzdálenosti), ale i nové na křižovatce, stáří cca 5 let. Ale zřejmě jste to měla daleko, areál je rozlehlý - tak proto se udržují i ty starší. Za vodu se můžeme jen omluvit, ale vzhledem k letošnímu tropickému počasí, a rozlehlosti přehrady je to neřešitelný problém. Město Česká Skalice se snaží vybudovat nová koupací jezírka o rozloze cca 2500m2, stavební povolení bylo právě vydáno, realizace snad příští rok. Doufáme, že tak do budoucna budeme moci nabídnout našim rekreantům lepší podmínky a Rozkoš zachovat pro vodní sporty, lodě a rybáře. Hezký den, Ing.Jan Šnajdr
18.08.2013 0
 
8,0 9,0 6,0 9,0 7,6
Gebruiker
Zepe
gemaakt: 16.7.2013
groep: Gezin met jonge kinderen
Kemp ujde :-)
Kemp je vcelku pěkný. Stánků s občerstvením je v kempu až až. Ceny stejné jak ve městě. Využití pro děti taktéž(kolotoče prolézačky skakaci hrady atd.) Jediné co mě zhrozilo jsou totalitní verejna wc a sprchy jediné co tam změnili že jsou sprchy na mince. Ale v prostřed kempu je nové moderní wc se sprchou tam už to jde :-) Chatka ATC bunka nono :-)chtělo by to zmodernizovat a vyměnit matrace trochu poklidit prachovkou ,ale je tam lednicka s vařičem. Sociální zařízení všude cca do 150m od ubytování Voda nic moc za 10 pobytu jsem tam osobně ani ma rodina nevstoupila (špína řasy atd) a za celou dobu jsem tam moc lidi koupat neviděl.Je zde ale dětské brouzdaliště jinak nevím co bych tam dělal s prckem. jezdili jsme po výletech třeba Babičino údolí kousek od kempu.Koupat jsme se jezdili do nedalekého Náchoda kde mají nádherné Jiráskovo koupaliště doporučuji navštívit. Za mě a rodinu tedy dobrý nevadilo by mě se tam vrátit ale příště zkusím něco jiného

13.08.2012 0
 
1,0
Gebruiker
Libor001
gemaakt: 13.8.2012
groep: Gezin met jonge kinderen
Na Rozkoš již nikdy více!!!
31.7.2012 v 16.30 hodin jsme dorazili do kempu, po prohlídce a marném výběru místa pro stan u vody jsme ho asi cca po hodině opustili. Důvod? To co jsme viděli si budeme ještě dlouho pamatovat a nikomu bychom to nepřáli. Ano, tobogán byl v provozu, šlapadla jste si mohli bez problémů půjčit, pár stánků s občerstvením bylo také v provozu, divné bylo, že jste niklde nepotkali lidi co by měli chuť buď se koupat, nebo se snad i občerstvit. Místo vody cosi divného, snad tu budou točit Ropáky II, i ty nebohé ryby kdyby mohly chtěly by jinam. Pro rybáře není absolutně žádné místo u vody k dispozioci, všechny místa jsou obsazena karavany - jsou stejně prázdné. No prosstě marmost nad marnost. Ani krásné okolí a Babiččino údolí a další atraktivní lokality nestojí za to, aby jste se ubytovali v tomto "Rozkošném" kempu. Jediné co je dokonalé, webové stránky lákající na mnohé atrakce, restaurace, čistou vodu a rybářské úlovky. Bohužel, realita je jiná. Pro nás, to byl nejděsivější zážitek spojený s letní dovolenou. Snad by bylo na místě někoho zažalovat za klamavou reklamu, při dněšní ceně benzínu, který jsme projeli a zklamání dětí, které se těšili hlavně na koupání ........ Stydte se!!!!!!!!!! Jiné kempy, které se tak neholedbají jsou na mnohem vyšší úrovni, a věřím, že si je lidé v budoucnu najdou sami i bez reklam. P.S. dovolenou jsme přece ztrávili v kempu na opačné straně republiky a spokojenost byla maximální.