Veletrh Forcaravan opět v Praze

Nová sezóna karavaningu startuje na veletrhu FOR CARAVAN 15. – 17. 3. 2024 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Veletrh nabídne tradičně to nejlepší a nejnovější z oboru.

Akci každoročně navštíví kolem 30 tis. návštěvníků, pro které bude připraveno 5 hal plných novinek z oboru. Na venkovní ploše nebude chybět bazar karavanů, obytných vozů i lodí, připravené je karavanové městečko s rozšířenou kapacitou, velká soutěž pro návštěvníky o hodnotné ceny a také nově centrum půjčoven, kde si návštěvník zařídí dovolenou a také dostane všechny potřebné informace, jak se stát karavanistou.

Širokou škálu značek obytných vozů a karavanů prezentují vystavovatelé CARAVAN METROPOL, KaravanTravel, CWN, Blue Rent, CARAVAN Plus, TOPTRADE, Resl group, CAMPING CITY, CARAVAN CITY nebo KOV Velim a další. Na veletrh se vrací i společnost Hykro.


Forcaravan2023

FOR CARAVAN obsáhne i další varianty kempování a karavaningu a nebudou chybět autostany, vestavby a přestavby do osobních aut a dodávek, nebo technologie a doplňky pro komfort a soběstačnost vozů. Spolu se stále více populárními offroad variantami vozů i karavanů letos obsáhnou celé dvě haly. Pozornost přitahují expozice vystavovatelů Visu, Svět karavanů, Rebuild-car, RAVVER, OP servis, RV Evolution, nebo Adventure Centrum se svým speciálním zdvihacím střešním nosičem DROPRACKS. Společnost Thule na veletrh přiveze unikátní stan na tažné zařízení Thule Outset.

Forcaravan2023-2

 

Letošní FOR CARAVAN se zaměřuje na doprovodný program a snaží se ve spolupráci s odbornými a mediálními partnery poskládat vyvážený mix zábavy, odborných přednášek i praktických ukázek, které nadchnou začátečníka i ostříleného karavanistu. Hlavní témata programu budou bezpečnost, cestování i praktické rady a ukázky, jak si výlety zpříjemnit.

FOR CARAVAN probíhá souběžně s výstavou lodí a vodních sportů FOR BOAT a také mezinárodními veletrhy cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD.
 

Více informací najdete na www.forcaravan.cz.


Facebook Twitter DZone It! Digg It! StumbleUpon Technorati Del.icio.us NewsVine Reddit Blinklist Add diigo bookmark