facebook

Jak hledat a najít ten správný kemp

Na našich stránkách naleznete  informace o kempech v ČR a jejich okolí.   Věříme, že Vám pomůžeme při výběru toho správného místa pro Vaši dovolenou. 

Na stránkách Camp.cz naleznete informace o kempech Asociace kempů ČR (na mapě znázorněny symbolem camping- člen společenstva), i všech ostatních (znázorněni symbolem camping- nečlen)

 

Veškeré funkce vyhledávání jsou samozřejmě přístupná všem, bez nutnosti předchozí registrace. Vlastní hledání vhodného kempu můžete provést hned několika způsoby:

 

A)  Konkrétní kemp

Pokud znáte, zadejte jméno, nebo adresu kempu, který hledáte a klikněte na „Vyhledej“

 

B)  Na mapě + podle služeb a vybavení

Vyberte/zvětšete oblast ČR, ve které chcete kemp hledat. Můžete využít i pomoc mapy turistických regiónů.

V základním a rozšířeném výběru si označte, jaké služby v kempu rozhodně nesmí chybět. A to buď jen globálně celou skupinu - pak budou nalezeny  kempy které splňují (mají alespoň jednou  službou dané skupiny např. nabízejí koupání), nebo můžete i položky přesně specifikovat (např. jen kemp, který má vyhřívaný venkovní bazén a brouzdaliště).

 Ihned po provedených změnách (ve výseku mapy, nebo specifikace služeb), uvidíte kolik  kempů daná kritéria splňuje. Jejich pozice je zobrazena na mapě a zároveň je v dolní části uveden jejich výpis se základními informacemi. Po kliku na vybraný camp se již dostanete do podrobného zobrazení.

 

C)  Podle lokality

Vyhledejte si kemp podle dané lokality / oblasti v ČR:

Kraje    Turistické regiony    Turistické oblasti    U vodní plochy    U řeky

 

Na základě poptávek uživatelů jsme přehled odplnili i vybranými Kempy v zahraničí:

kempy - Slovensko

 

D)  V okolí zajímavých míst

V menu Česko info si vyhledejte místa, která chcete navštívit (hrady, zámky, přírodní zajímavosti, možnosti koupání, ZOO, kam za sportem a zábavou atd). Při zobrazení detailu daného bodu zájmu pak ihned uvidíte i kempy, které leží v jejich okolí.

 

 

Pro maximální orientaci  Vás bude na našich stránkách stále provázet oranžová mapička České Republiky, na které vždy hned vidíte, v jaké části republiky se pohybujete (kde leží kemp, bod zájmu, nebo střed aktuálně prohlížené Google mapy)

 

Většinu informací editují přímo majitelé/provozovatelé kempů, a jsou za ně plně zodpovědní. Pokud byste snad přesto objevili informaci, která by se neztotožňovala s Vaší osobní zkušeností, budeme rádi, když nám ji nahlásíte.

Stejně tak uvítáme, když se o zkušenosti s pobytem v některém z uvedených zařízení podělíte v sekci „Komentáře/recenze“.