Family kemp Máchovo jezero  

WWW stránky
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Seřadit podle
Datum Foto
select
Areál - celkový dojem Campingové místo, pevné ubytování Sociální zařízení Sport, animace Průměrné hodnocení
(od  8  osob)
Celkem 4,30 Celkem 4,60 Celkem 4,70 Celkem 4,25 Celkem 5,23
20.07.2022 0
 
1,0 1,0 5,0 1,0 2,6
Uživatel
Beruška
založen: 20.7.2022
skupina: Skupina neuvedena
Family kemp na Máchově jezeře - už NIKDY!!! DEJTE SI PROSÍM VŠICHNI POZOR NA TENTO KEMP! Předražený nesmysl!!! červenec 2022
Hned při příjezdu nás majitelka pěkně seřvala, že jedem pozdě (ačkoliv jsme telefonovali, že přijedeme po 18hod) a pak když už jsme měli stažené nožičky na rezervovaném a předplaceném place (záloha) nám začala vyhrožovat, že nás neubytuje, že jsme arogantní a byla VELMI vulgární, ačkoliv jsme k tomuto jednání nezavdali příčinu. Dle sdělení této blonďaté vulgární osoby (asi majitelka) se do tohoto kempu jezdí na NÁVŠTĚVU!!!!!, a to prosím pro toho koho tato osoba určí!! A to prosím v červenci 2022 za auto, karavan a 4 osoby na noc za 1.100,-Kč.!!!! Tráva půl roku neposečená, všude slyšíte pořád pokřikovat majitelku - nejvíce do telefonu, jak na všechny pořád vulgárně řve, že se stydíte i před dětmi. Všechny atrakce - trampolína, nafukovací hrad když funguje stojí 100kč!!!! K jídlu: - chudé špagety za 150kč. Jinak plážička velmi malinká, takže v sezoně je hlava na hlavě - ve vedlejším kempu myslím Brodský nebo tak nějak jsou obrovské a krásné pláže vč. pěkné restaurace. Shrnutí: neposečený kemp v sezoně se spoustou bahnitých míst s vulgární uřvanou majitelkou (která vám tímto svým ŠOKUJÍCÍM CHOVÁNÍM ZARUČENĚ ZKAZÍ DOVOLENOU, POKUD VÁS NEVYHODÍ A BUDE JEŠTĚ ZA SVÉ CHOVÁNÍ PO VÁS VYŽADOVAT OMLUVU JAKO OD DÍTĚTE A VY NEBUDE VĚDĚT PROČ SE MÁTE OMOUVAT ZA JEJÍ NEHORÁZNÉ CHOVÁNÍ, A TO VŠE za šílený peníz - toť vizitka tohoto kempu!

14.07.2022 0
 
1,0 3,0 1,0 1,0 1,4
Uživatel
MoTeKa
založen: 14.7.2022
skupina: Skupina neuvedena
Family kemp NEDOPORUČUJEME
Family kemp. Už nikdy a NEDOPORUČUJEME. Hlavním důvodem je paní majitelka/provozní kempu a její velmi nevhodné chování vůči hostům, personálu a návštěvám. To, že neteče po 18 hodině teplá voda a podobné maličkosti jsme byly ochotné přejít. Při příjezdu nám paní majitelka ukázala, kde se nachází naše ubytování - zážitkové ubytování Montana. Stan otevřela, rozhlídla se po místnosti a řekla, že nám ještě přinesou vodu a kapsle na kávu, což se za celou dobu nestalo. Nic víc neprohlížela, nic víc nepředala. Jen otevřela stan. Jelikož jsme jako 2 matky se 3 dětmi přijeli každá svým vozem z jiné části republiky, museli jsme si připlatit za druhé auto a následně ho na příkaz majitelky přeparkovat úplně mimo kemp za 50,-Kč/denně. Protože co jsme si to dovolily, že? Během pobytu jsme musely auto naše i kamarádky ze sousedního stanu několikrát přeparkovat a uvolňovat průjezd ostatním, kteří potřebovali vyjet/zajet ke svému ubytování. Stejně tak všichni naši okolní "sousedi". Paní majitelka byla velmi agresivní i na svůj personál a nebrala si servítky ani před hosty. Z otevřené kanceláře jsme jako hosté poslouchali telefonáty typu "vy si furt melete svou, nemá cenu se s váma bavit, nashle". Jeden z našich tatínku přijel za námi na návštěvu. Paní majitelka ho vypakovala hodně rychle z kempu, a jestli chce vůbec znovu přijet, tak jen na hodinu nebo si zaplatí 250,-Kč (Což ale nebyl problém, stačilo se jen jinak chovat). Nezapomněla dodat, že jsme blbě přeparkovali jeden vůz a že se na nás chystá, tak ať nám to tatínek vzkáže. Během ranního nákupu pečiva jsme byli opět svědkem toho, jak jeden z hostů šel nahlásit svou návštěvu a opět majitelka velice nezdvořile se slovy: "To je zase k vám návštěva jo? Tak buď do hodiny odjedou nebo si to zaplatí...." A je tu pomalu vrchol našeho pobytu, kdy jdeme pro paní majitelku, ať se převezme stan, že odjíždíme. Majitelka stan převzala, nezeptala se na nic, zda jsme spokojené, jestli máme nějaká doporučení, prostě ji to nezajímalo Den po příjezdu domu nás paní majitelka kontaktovala, že ji chybí příbory z našeho stanu a to lžička, vidličky, lžíce i nůž. Příbory jsme nevyužívali, ani jiné nádobí, protože jsme měli své. Nicméně i tak jsme prohledali věci, protože máme malé děti a následně kontaktovali zpět paní majitelku s tím, že bohužel nic nemáme. Jelikož jsme si tyto věci ani nepřebírali, nemůžeme zaručit, že tam doopravdy byli. Na což nám přišla velmi zajímavá sms, cituji: "Dobrý den, při předání tam příbory byli... ale pokud vám pomůže pár příborů tak si je holky užijte! Přeji vám krásný život s tímto přístupem a nám měně takových hostů." Obrázek si asi udělejte sami. Za nás už nikdy více. Osočit někoho z krádeže příboru je vrchol. Je nám nakonec docela líto paní majitelky, která je očividně velmi nešťastná.

19.08.2021 0
 
Uživatel
Sevezu
založen: 19.8.2021
skupina: Skupina neuvedena
Recenze
Dětem se v kempu líbí, ale já jsem zklamaná. Jezdíme tam už mnoho let a letos bohužel za mně nespokojenost. Toalety, sprchy a celkové zázemí super, ale přístup paní majitelky mi přijde přes čáru. Neustále jsme se museli stěhovat - nejdřív stan, potom posezení. Kemp byl prázdný a za mně nebyl důvod. Mám pocit, že nás až příliš hlídali, co děláme. Jsme normální slušná rodina. Ceny vyšší a ještě 100Kč na den za trampolínu? Nezlobte se, ale dát za týden 1400Kč pro dvě děti mi přijde přehnané. To by snad už mohlo být v ceně...

27.07.2021 0
 
1,0 1,0 1,0 1,0 1,0
Uživatel
TheLucy159
založen: 27.7.2021
skupina: Skupina neuvedena
recenze
A nejvíc mě štve, že se nedá vložit recenze přímo na jejich stránky. Je tam kupa falšovaných recenzí

27.07.2021 0
 
Uživatel
TheLucy159
založen: 27.7.2021
skupina: Skupina neuvedena
už nikdy víc
Ahojky lidičky, za mě tento camp nedoporučuju. Už jen kvůli naprosto arogantnímu chovaní majitelů. Jen co jsme do campu přijeli s bratrem a jeho rodinou, dovolili jsme si s dcerou dovolily zajít nejprve na toaletu a hned po té jsme měli namířeno na recepci. Ve vteřině jsme byly odchyceny, zda jsme tam ubytováni že jim tam do slova! OBCHCÁVÁME ZÁCHODY! na tož jsem odpověděla, že hned po té míříme na recepci. Majitelka odtáhla přítele dcery sebou, to asi aby jsme ji neutekli. Do teď si to nedokážu vysvětlit. A pak byl ještě druhý problém. Měnili jsme po telefonu týden do předu rezervaci ze stanu na chatku. Kámen úrazu! Záloha na stan se mela převést na chatku dle tel. domluvy, ale majitelka ji po mě chtěla uhradit. Když jsem na to nepřistoupila, začali na nás křičet, a následně i s bratrovou rodinou vyhazovat. Do slova : vypadněte i s tím karavanem a zálohu nevrátíme. Takhle se vydělává. Musím říct že sem už NIKDY, i když se asi po 20 min omluvili. Místo je to krásné, ale camp bude příští rok rozhodně jiný.


Kempy, které by Vás také mohly zajímat

   kemp Děčín

Polabí , 40502 Děčín
kemp Děčín

Kemp v centru Děčína je zaměřený především na cyklisty, vodáky, motorkáře, karavanisty, horolezce a ...
web stránky

   camping Drusus camping Drusus

K Reporyjim 4, 155 00 Praha 5 - Trebonice
camping Drusus

Náš moderní rodinný kemp leží na západním okraji Prahy v Třebonicích, pouhých 10 km od historického ...
web stránky

    camping Oase Praha camping Oase Praha

Libeňská , 25241 Zlatníky-Hodkovice, Praha-západ
camping Oase Praha

Koupání, sport a relax - díky vybavení (bazény, trampolíny, hřiště,....) vhodný i k "úniku" z městsk...
web stránky