kemp Stříbrný rybník  

    WWW Seiten
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Sortieren nach
Datum Foto
select
Areal- der Gesamteindruck Eigene Plätze, oder Miet-unterkunft Soziale Einrichtungen Sport, Animation Durchschnittliche Bewertung
(von 7  Personen)
Ingesamt 7,75 Ingesamt 8,00 Ingesamt 7,63 Ingesamt 8,25 Ingesamt 7,80
09.08.2017 0
 
7,0 9,0 7,0 10,0 8,0
Benutzer
Djblond
erstellt: 9.8.2017
Gruppen: Gruppe nicht angegeben
3 hvězdy z pěti.
Pro rodinu co jdou ve 22:00 ok, pokud si plánujete po pěkném dnu posedět u pivka tak do 24:00 máte smůlu, i když byli lidé cca 15lidi tak slečna zaklapla zhasla a odešla kouřit za provozovnu.Na WC jsem postrádal mýdlo a ve sprchách háčky a poličky na věci.Ve dvou v malém stanu a na moto s el.přípojkou na dva dny 750 Kč ,což je dost ,Pivo mají za 30Kč stejně jako párek v rohlíku ,snídaně pouze na objednání předem.Za mne 3 hvězdy ale jak říkám pro rodinu s karavanem ok ,pro moto páry a party špatný

19.03.2015 0
 
9,0 9,0 9,0 9,0 9,0
Benutzer
JardaPokorny
erstellt: 19.3.2015
Gruppen: Gruppe nicht angegeben
Cyklopobyt
Každoročně jezdím s několika kamarády na cyklopobyt - 3 a 4 dny na nějakém pěkném místě. Trvá nám to, než se na nějakém místě schodneme. Loni jsme si vybrali pobyt na Stříbrném rybníku. Podle www stránek a fotografií nás to zaujalo. Někteří z nás teda sice chtěli jet na Jižní Moravu, no ale většina nás byla nakonec pro Stříbrný rybník. Podle www stránek jsme si vybrali chatu standard plus - a byli jsme spokojeni. Sice menší kuchyňský kout, ale nám to nevadilo, stejně jsme byli celý den pryč, takže jsme se většinou stravovali venku a nebo v restauraci na Stříbrném rybníku. Chata 4 ložnice pro nás teda ideální. Ubytování je prakticky v břízovém lesíku, klid, pohoda... Na cyklostezku se dá napojit ihned vedle kempu... Večerní posezení s pivkem... Nic nám nechybělo.... Byli jsme začátkem června a za nás tedy spokojenost.

12.03.2015 0
 
9,0 8,0 8,0 9,0 8,4
Benutzer
xlinux
erstellt: 12.3.2015
Gruppen: Familien mit kleinen Kindern
Mohu doporučit
V tomto kempingu jsme byli na dovolené opakovaně. Před dvěma lety jsme byli pouze v kempu se stanem, na 3 dny, loni jsme si chtěli přeci jenom užít víc pohodlí a tak jsme si objednali chatu. Ubytování v chatě celkem ujde, pro rodinu naprosto dostačující, standartně zařízené. Nábytek sice už trochu něco pamatuje, ale na tu týdenní dovolenou to stačilo Chaty jsou vzdálené od rybníku a restaurace cca 150 m, takže jsou v klidném místě. To jsme ocenili vzhledem k dětem, které jsme dávali po obědě spát. Před chatami je velký plac na stanování, dá se přiject i s karavanem, ale nijak to neruší. V restauraci u pláže dobré pivo, nabídka jídel omezená, ale nám to nevadilo, převážně jsme si vařili sami. Co se týká rybníku, tak celkem čistý, sinice nebyli. Jeden den jsme s dětma byly na aquparku Flošna v Hradci Králové, tam se děti vyblbli. Jinak za poplatek se na Stříbrném rybníku dá využít trampolína, lanový park a nějaké atrakce na vodě. V pátek nebo sobotu (už si to přesně nepamatuju) hrála v restauraci živá hudba. Na letošek už máme taky objednáno, bereme s sebou i bráchu s rodinou. Snad to bude zase všechno v pohodě.

09.01.2015 0
 
8,0 8,0 9,0
Benutzer
maruska
erstellt: 9.1.2015
Gruppen: Gruppe nicht angegeben
Docela pěkné
Byli jsme ubytováni koncem července. Areál byl plně obsazený, oproti předchozím letům se zlepšilo vybavení chatek. Nově tam mají na ubytování i bungalovy. Jediné, co trochu vadilo, byla plně obsazená restaurace a mírně nestíhající personál. Ale byli jsme na dovolené, takže jsme si počkali.

27.05.2014 0
 
8,0 9,0 9,0 10,0 9,0
Benutzer
Vlaďka
erstellt: 27.5.2014
Gruppen: Gruppe nicht angegeben
Určitě se vrátíme
Tento kempink jsme si vybraly, protože jsme viděly na TV Nova, že dostal zlatou hvězdu od jejich inspektora. No, zpočátku trochu komplikace, nefungovalo světlo v ložnici a protékala sprcha, nahlásily jsme ihned správci a ten okamžitě závadu odstranil. Pak už byl pobyt bez problémů, spokojenost. Stříbrný rybník je opravdu na pěkném místě, obklopený lesy a byl tam klídek od městského ruchu. Dětem jsme zaplatily trampolínu (dost se na ní vyblbli). My dospělí jsme zkusily peintbol. Večer tradiční posezení v místní hospodě - bylo plno, tak personál chvilkami nestíhal. Jeden den jsme si zajeli i do aquaparku v Hradci (mají tam tobogány pro děti). Jinak nám nic nechybělo ani nic nevadilo.